Vuch – „Kuš ja chcem Vuš“

Vuch – „Kuš ja chcem Vuš“

- in Fashion, Others
14348
0

Obvykle nepodľahnem reklame, hlavne nie tej, ktorá je na FB. Tentokrát som však neodolala a nakoniec po niekoľko dňovom prezeraní stránky vuch.sk som si objednala peňaženku. Pôvodne som chcela cyklaménovú, ale po pravde, čakať na krásnu peňaženku 2-3 týždeň, to je príliš. Potom som sa pohrávala s myšlienkou, že si objednám čiernu. To však zamietla moja mužská polovička a povedala, že žltá je tá správna voľba a bolo.

V sobotu večer som objednala a zaplatila objednávku. V pondelok ráno mi došla sms-ka, že tovar je vyexpedovaný a v utorok ráno, resp. do obeda bola na mieste doručenia. Tomu hovorím rýchlosť, žiadne zbytočné zdržiavanie, človek objedná a relatívne do 24 hodín má objednávku doma. Nerátam to, že som ju objednávala cez víkend, kedy asi máloktorý e-shop funguje ako v bežný pracovný týždeň.

Peňaženka došla pekne zabalená v krabičke na mieru s logom Vuch a previazaná mašličkou.

08-DSC_0139

Vo vnútri bola pekne zabalená do čierneho papiera, čo pôsobilo tak trošku luxusne, až na to, že tá moja žltá „peňažena“ bila dosť do očí v tom čiernom balení  😀 Navyše bola v balení priložená vizitka, ktorú si môže každá šťastná majiteľka vypísať, aby jej ju mohla nejaká dobrá duša v prípade straty vrátiť.

Peňaženka je tvarovo a dizajnovo veľmi jednoduchá, uprostred je upevnený znak (logo) Vuch s kamienkom. Veď ako sa hovorí, že v jednoduchosti je krása, resp. sila, v tomto prípade by som povedala, že v jednoduchosti je aj ženskosť a táto peňaženka je veľmi ženská.

01-DSC_0131

Nie je prispôsobená na veľa peňazí, či drobných alebo papierových. Je to peňaženka pre ženu, ktorá obľubuje vernostné karty do obchodov a samozrejme platobnú kartu. 😉 Na papierové peniažky sú v podstate dva priečinky, jeden ukrytý pod kartami, druhý ľahko dostupný, v ktorom sa nachádza priečinok na ďalšie karty, ktorý sa dá vytiahnuť.

04-DSC_0135

Po pravde, dala som ho hneď preč, lebo nemám až toľko kariet a na druhej strane, aj kebyže tam dám nejaké iné karty, tak bude zbytočne prepchatá. Už aj bez neho a bez peňazí (len s kartami) je celkom bucľatá.

05-DSC_0136

Celkovo mi príde praktická, lebo má jednoduchý prístup k drobným aj k papierovým peniažkom. A keď chcem použiť dajakú kartu, len ju otvorím. Žiadne zbytočné priečinky na peniaze tu veru nečakajte. 🙂

06-DSC_0137

Ešte si s touto kráskou na seba zvykáme, ale ide nám to zvykanie dobre. 🙂 Našla som síce aj dve menšie negatíva, ale nie je to také strašné. Konkrétne v časti na karty – v prípade, ak máte kartu danú v poslednom priečinku, tak trošku zavadzia cvočku na zapínanie. A to druhé sa týka upevnenia loga. Na mojom žlťáskovi sú trošku vidno otvory na upevnenie loga na peňaženku.

09-DSC_0140

Na stránkach Vuch nájdete staršie farebné verzie, ale i nové farebné verzie tejto peňaženky a taktiež aj iné modely, takže je určite z čoho vyberať a ani cena nie je zlá. 🙂

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *