Telový krém WINTER CARE

Telový krém WINTER CARE

- in Cosmetics
1861
1
V tejto recenzií vám predstavím krém na telo z bambuckého masla. Úlohou tohto prípravku je hydratovať a ošetrovať našu pokožku a to vďaka bambuckému maslu.
Bambucké maslo
Získava sa z afrických orechov zo stromu Shea Tree a môžete sa s ním stretnúť aj pod názvom „karité.“ Toto maslo je vhodné na suchú a popraskanú kožu, či na zrohovatenú pokožku nôh a rúk. Využíva sa taktiež na hojenie rán, či popálenín, má protizápalové účinky a pomáha pri liečbe psoriázy. Hydratačné vlastnosti bambuckého masla sa využívajú na liečbu rôznych ekzémov či vyrážok.
Telový krém je vhodný hlavne na suchú pokožku, prípadne na studené a chladné počasie, ktoré nám vládne v týchto dňoch. Pokožku má zanechať pevnú a hydratovanú. Samozrejme ju má chrániť pred načervenaním a vysušením.
Tento telový krém je mastnejšej konzistencie, čo nemusí každému vyhovovať. Po nanesení sa vpije pomalšie do pokožky, nevytvára žmolky ako niektoré mastné telové krémy a nezanecháva na nej mastný filter. Jeho veľkým plusom je príjemná vôňa.
Osobne som používala krém hlavne na suché časti tela ako sú lakte či kolená a po pár dňoch som pocítila, že na týchto miestach je pokožka jemnejšia. Telový krém Winter care určite odporúčam vyskúšať.
Fleur de Santé nájdete aj na:

Comments

Komentáre

About the author

1 Comment

  1. Pingback: Yoghurt – Soothing Body Souffle | LAST DIVA.sk

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *