SLEEK MAKEUP I-DIVINE EYESHADOW PALETTE

SLEEK MAKEUP I-DIVINE EYESHADOW PALETTE

- in Cosmetics, Make Up
1314
0

Je piatok večer a ja som si konečne našla čas na recenziu (určite dlho očakávanú :D). Vždy som chcela vyskúšať niečo od Sleek, ale nejak som sa k tomu nikdy nedostala. Na Sleek som počula samé chvály, hlavne čo sa týka tieňov, tak som si nejaké musela zaobstarať. Konečne nastal ten čas a nevedela som si vybrať, pretože majú na výber z rôznych paletiek. Nakoniec som sa rozhodla možno pre trochu šialenú paletku 732 Snapshots (klikni na odkaz pravým tlačítkom – otvoriť odkaz na novej karte)ktorá je naozaj veľmi pestrá. Pestrá v tom zmysle, že sa z nej dajú vykúzliť (podľa mňa) len šialené líčenia a nevedela som nakombinovať niečo, čo by mohlo byť aspoň trochu na denné nosenie. Dokonca som brázdila na nete a tiež som nenašla nič striedme. Ale budiš, vybrala som si paletku akú som si vybrala, lebo sú tam úžasné výrazné farby, ktoré sa dajú použiť určite aj s inými tieňmi. 

Paletka obsahuje 12 odtieňov, ktorá je kombináciou matných a perleťových tieňov. Perleťových je väčšina, matných je päť. Taktiež nechýba zrkadielko a obojstranný aplikátor, u ktorého kvitujem, že je dlhší a dobre sa drží. Jediné, čo by som vytkla je, že keď je už obojstranný, možno mohli zvoliť iný tvar na druhom konci. Inak je aplikátor s dobrého materiálu, je pevný a dobre sa naň chytajú jednotlivé tiene.

Paletka obsahuje povedzeme 4 zelené odtiene – mentolový matný – Summer Breeze, určený skôr na rozjasnenie líčenia, perleťovú svetlú „žabacinkovú“ – Kiwi flower a dve celkom podobné perleťové tyrkysové, jedna je viac do zelena – Green Iguana, druhá do modra – Humming bird. Nie je však medzi nimi nejaký veľký odtieňový rozdiel. Taktiež na nej nájdete neutrálne tiene, svetlý perleťový – Martini, svetlý béžový – Sand walker a tmavší matný béžový – Washed ashore. Ten tmavší má nádych do oranžova. Je dobré, že paletka obsahuje tieto farby, pretože sú to také základné odtiene na dokončenie líčenia… Ďalej na paletke nájdete dva perleťové oranžové tiene, jeden je naozaj oranžový – Tequila sunrise a druhý je skôr oranžovo-červeno-hnedý – Sunset. Zvyšné tiene sú svetlý perleťový fialkový – Lotus flower a posledné dva matné fialový – Purple haze a ružový – Magenta madness.

Perleťové tiene sú krémovejšie oproti matným, sú naozaj sýte, ako som povedala, je to totálna „šupa, bomba.“ Každý jeden je krásny, ale moje srdce najviac pišťalo pri odtieni SUNSET a GREEN IGUANA. No a ešte TEQUILA SUNRISE, tieto tri farby sú neskutočne krásne. Naozaj topka, čo sa týka farieb. Tiene sa nerozsýpajú, krásne sa nanášajú na viečko a sú výrazné.

Matné sú viac sypké, ich sýtosť je tiež super, ale nie je to také ako pri perleťových. Nie sú také krémové, aj nanášanie je troška iné. Na aplikátor musíte nabrať viac farby, aby ste dosiahli požadovanú sýtosť. Výsledok je ok, len sa k nemu dopracuje trochu prácnejšie.

Výdrž zatiaľ nebudem hodnotiť, pretože som ich mala len na skúšanie líčenia, nemala som doteraz žiadnu príležitosť, kde by som sa mohla výraznejšie nalíčiť a otestovať v akcii. Myslím si však, že s výdržou nebude problém. 🙂

Ak ste doteraz váhali, či si zaobstarať paletku od Sleek alebo nie, tak ja určite vravím bez podmienečné ÁNO!

No a tu je výsledok:

 

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *