Scandaleyes XX-Treme & Provocalips 16HR

Scandaleyes XX-Treme & Provocalips 16HR

- in Cosmetics
1771
0

Rimmel agentku (RA) som som robila od roku 2008, ak sa dobre pamätám. Všetko raz musí skončiť, takže sa skončila aj etapa RA. Na rozlúčku sme dostali všetky RA novú riasenku Scandaleyes XX-Treme a niektorý z odtieňov Provocalips 16HR (na Slovensku som ho zatiaľ nevidela v drogérií).

XXtreme/Provocalips

Najskôr začnem riasenkou, lebo k tej nemám veľa čo písať, pretože kefka síce vyzerá zaujímavo, ale pre moje modré očká to nebolo to pravé orechové. Kefka naberala príliš veľa farby, z ktorej nebolo príliš úžitku, riasy poriadne nevytočila, možno trochu predĺžila. Aj keď som kedysi obľubovala umelé kefky, moje srdce patrí klasickej kefke oranžovej Scandaleyes a to tak, že som si ju premiestnila do nádobky buď od SE Retro Glam a teraz „hviezdi“ v XX-Treme verzií. Náplň XX-Treme verzie je však úplne na poriadku.

XXTreme/kefkaA teraz prejdem k tomu podstatnejšiemu, a to k Provocalips 16HR. Je to až neskutočná vecička. Síce odtieň, ktorý som dostala, nie je podľa mojich predstáv, ale ide o vlastnosti tohto lesko-rúžu, či ako to nazvať. Skladá sa z lesku a balzamu (fixátor), pričom ako prvý sa nanáša lesk. Ten necháte zaschnúť a naň dáte tekutý balzam, aby nezostali pery suché. Vôbec sa nemusíte báť, žeby ste zašpinili aplikátor balzamu, či iného lesku. Dokonalosť tohto výrobku je, že môžete jesť, piť, či bozkávať sa 🙂 v podstate bez obmedzenia. Mne vydržal preflámovanú noc až do rána. Samozrejme menšie chybičky krásy sa nájdu, ale v globále sú nepodstatné. Dokonca aj odlíčiť ide s problémami, ale aspoň plní svoju funkciu dokonale.

Provocalips16hr
310 Little Minx

1. krok: Lesk

Provocalips/1step

2. krok: Lesk+Fixátor

Provocalips/2step

Lesk+ Pupa Lip Perfection Ultra Reflex (02)

provocalips+pupa

Dôkaz, že sa neotláča. Na papieri ostal len otlačok po lesku od Pupy.

otlacokpier

Dúfam, že tento produkt sa bude dať kúpiť aj u nás na Slovensku, lebo som ho zatiaľ nikde nevidela, pretože naozaj stojí za to. Takže hľadajte, zháňajte a hlavne vyskúšajte. Verím, že Vás táto vecička nesklame! 🙂

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *