Scandaleyes Lycra Flex

Scandaleyes Lycra Flex

- in Cosmetics
1781
0
Rimmel pred nedávnom priniesol na slovenský a český trh ďalšiu novinku. Osobne by som ju nazvala mladšou sestrou oranžovej Scandaleyes.
Táto krikľavozelená krásavica má dodať perferktný objem, vytočiť riasy, nezlepovať ich, pri viacerých vrstvách nevytvárať hrudky, čo sú v podstate vlastnosti aj klasickej Scandaleyes, avšak na rozdiel od nej má Lycra Flex zabezpečiť ľahkosť rias a nezaťažovať ich.
A aká bola skúsenosť???
Riasenka má už od prvého použitia viditeľne hutnejšiu konzistenciu, čo sa odrazilo aj na konečnom výsledku. Riasenka dodá krásnu čiernu farbu, na rozdiel od oranžovej nepredĺži priveľmi riasy a hutnejšia konzistencia je podľa mňa príčinou, prečo nerozdelí riasy ako jej staršia sestra.
Čo sa týka nezaťažovania rias, príde mi úplne normálna a ničím výnimočná oproti iným riasenkám, takže je úplne v poriadku.

Vzhľadom k tomu, že do oranžovej verzie som sa zamilovala na prvý pohľad a na prvé vyskúšanie, očakávala som podobný výsledok aj od zelenej, na koľko kartáčik majú úplne rovnaký. Po dlhšom používaní som si na hutnejšiu konzistenciu zvykla, ale stále som zastánkyňou oranžovej verzie, keďže mi riasy predĺži. Túto som však ponechala v kozmetickej taštičke a používam ju. 

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *