Sako od Denim Hunter

Sako od Denim Hunter

- in Fashion
1740
0

Niekedy v marci som si po 4 rokoch objednala niečo z FashionDays. Hlavne preto, lebo som zistila, že pri platbe vopred sa neplatí poštovné a zároveň som objavila dámske sako z dielne Denim Hunter. Síce sa jednalo o outletový kúsok, o to viac tešila cena.

Neviem na koľko sú tie pôvodné ceny pravdivé, pretože písali 139€, ak ma pamäť neklame, a kdesi na nejakej dánskej stránke som ho našla v prepočte za cca 40€ a ja som ho kúpila za smiešnych 8,90€. Pravdupovediac, dlho som nerozmýšľala a objednávka bola potvrdená a zaplatená.

Čo sa mi páči na FashionDays, ale taktiež napr. na stránkach Tchibo, že naozaj dodržujú termíny doručenia, kt. majú na svojich stránkach. Síce to pár dní trvá (cca týždeň), ale vôbec mi to neprekáža, lebo zásielky zatiaľ bývajú presné a hlavne na poriadku.

A ako vlastne to sako vypadá? Na prvý pohľad vyzerá ako pánske, klasické sako k obleku. Dlhé pod zadok, tmavosivej farby, ale obrázok je lepší ako tisíc slov:

Denim Hunder model Denis

A teraz ako vypadá na mne 🙂

WP_20150416_004
Sako Denim Hunter, Tričko New Yorker, Rifle New Yorker, Tenisky Nike, Retro hodinky z www.modnihity.eu

Ako môžete vidieť, je to naozaj také dámske pánske sako. Je to môj prvý kúsok, ktorý by som zaradila do pánskeho chick-u a po pravde, mám stále trocha problém s niečim ho skombinovať. Hlavne k nemu niečo svetlejšie alebo farebnejšie, lebo všetko tmavé sa v ňom stráca.  Zatiaľ som si k nemu zaobstarala dve tričká značky Vero Moda.

V prípadne, že máte nejaké nápady a tipy, čo k tomuto sačku, tak šup s nimi do komentárov.

V tomto prípade sa mi hodí každá dobrá rada. 🙂

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *