Rouge Edition 12H Lipstick by Bourjois Paris

Rouge Edition 12H Lipstick by Bourjois Paris

- in Cosmetics, Make Up
2163
0

Druhá recenzia tohto víkendu je o produkte spoločnosti Bourjois Paris. Ak túto značku nepoznáte, je to lacnejšia a dostupnejšia dekoratívna kozmetika Chanelu. Doteraz som sa s ňou stretla len raz, keď som dostala niekoľko vzoriek make-upu, ktorý bol skvelý. Ale aj to je už nejaká doba, preto som sa rozhodla otestovať niečo iné od Bourjois a môj výber padol na rúž Rouge Edition 12H. Vybrala som si sýty červený odtieň 34 Cherry My Cherie.

1-tien loreal ruž bourjois6-001

Prvýkrát som rúž vyskúšala asi pred týždňom, keď som šla do práce. Naniesla som ho pomocou štetca. Intenzita farby na perách je super. Presne taká farba, akú som očakávala. Výrazná, sýta červená, ktorá pôsobí neuveriteľne sexy. Moje prvé používanie bolo rozpačité, na koľko sa rúž otláčal na pohár, po jedle výrazne zmizol z pier alebo ak som sa nechtiac dotkla pier, tak hneď bol rúž na ruke. Možno to bolo aj preto, že nie som zvyknutá a ani bežne nerobím, žeby som si pery otlačila do servítky. Dôvodom je hlavne to, že rúž (hocijaký) po otlačení stratí sýtu a šťavnatú farbu. Tento rúž si to však vyslovene pýta. Najviac ma sklamalo, že sa na perách tvoria žmolky.

1-tien loreal ruž bourjois7

Pri poslednom líčení som si dala viac zaležať a rúž som nanášala asi v troch vrstvách, ale s odstupom niekoľkých minút. A hlavne, snažila som sa, aby som mala pery trošku prepudrované, aby rúž lepšie držal. Nakoniec to bolo o niečo lepšie a to som ho ani neotláčala do servítky. Ale aj tak si treba dať trocha pozor.

3-tien loreal ruž bourjois2

Plusy tohto rúžu sú jeho sýta a intenzívna farba, plus vzhľadom sa mi páči aj obal. Výdrž je už na tom horšie, keďže podľa názvu by mal vydržať 12H. Ako som spomenula, najviac mi vadí na ňom tvorba žmolkov na perách. Na druhej strane milujem farbu tohto rúžu, takže sa pokúsim vymyslieť slušný základ na pery, aby som tento problém minimalizovala. 🙂

4-tien loreal ruž bourjois3
Líčenie – oči: tiene Pupa a L´Oréal/ceruzka na oči Rimmel a Avon/linka Rimmel, make-up+púder+lícenka: Rimmel

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *