Outfit na chladnejšie letné dni

Outfit na chladnejšie letné dni

- in Fashion
1819
0

Po horúcom víkende sa nám akosi pokazilo letné počasie a vraj má nejaký ten deň zotrvať, tak som sa rozhodla, že vám ukážem dva outfity vhodné do chladnejšieho, či upršaného počasia.

1-OUTFITS

Prvý outfit by nemal byť problém vyskladať hádam zo žiadneho šatníka, na koľko všetci módni „mágovia“ tvrdia, že koženková bunda nesmie chýbať v žiadnej skrini. Tá moja z Orsay okupuje skriňu už druhú sezónu. Rifle má v skrini každý (aj keď je fakt, že moja kamarátka ich nemá rada a asi by sme u nej tento kúsok nenašli, tak povedzme väčšina ľudí ich má) 🙂 a tie moje rifličky som kúpila v Camaieu za 20€ a musím povedať, že to nie je žiadny „kšunt.“ Sú síce elastické, ale sú pevné, čo je fajn, pretože držia všetko, čo majú, po hromade. 😉 A čo samozrejme nesmie chýbať je nejaký top. Tentokrát som zvolila moju zelenú kockovanú (károvanú) košeľu z Kik (stála asi 3€ a je bavlnená). Vzhľadom k tomu, že nemali moju veľkosť, tak som si kúpila asi o 3 čísla väčšiu a nosím ju ako oversize. Kockované košele sú podľa mňa stále IN a nemusia byť len v bielo-čiernej alebo čierno-červenej kombinácií ako je to vidno v slovenských uliciach. 2-OUTFITS1

Môj druhý outfit sa skladá z topu od Vero Moda s nápisom „Style Never Fades,“ ktoré som už spomínala v článku o sačku od Denim Hunter, ktoré môžete vidieť v mojom outfite. Ako som spomínala v článku, tričko šom kúpila hlavne preto, aby som ho mohla nosiť k tomuto saku. Oba kúsky sú z Fashiondays, ktoré však ukončilo svoju činnosť na SR, čo je veľká škoda, lebo tam mali naozaj pekné oblečenie za super ceny, takže momentálne smútim. Ako doplnok som zvolila klobúčik. Ten som kúpila na Myjave na folklórnych slávnostiach. A jeansy sú tie isté ako v prvom outfite.

A keďže nám vonku prší, obujte si do ulíc gumáky, pretože tie sú stále v kurze a hlavne si nezabudnite na dáždnik . 🙂

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *