Ombre Minérale by L´Oréal

Ombre Minérale by L´Oréal

- in Cosmetics, Make Up
2252
0

Práve včera sme mali slávnostnú príležitosť v našej rodine a zároveň som sa tešila na tento deň, pretože som mala možnosť vyskúšať svoj prvý výrobok od L´Oréal Paris. Konkrétne očný tieň nazvaný Ombre Minérale. Je to sypký mono tieň, ktorý sa odlišuje od od klasických tieňov v krabičke s dobre známym aplikátorom.

2-tien loreal ruž bourjois5

Na testovanie som si vybrala odtieň 11 – White Gold, pričom tento názov ho úplne vystihuje. Je to jemný a svetlý tieň so zlatými trblietkami. Mojim zámerom pri výbere tejto farby bolo, že ho chcem použiť ako podkladový odtieň, resp. do vnútorného kútika oka a tieňovanie. Tieň ma takú tú typickú nádobku, akú má väčšina sypkých tieňov spolu s dierkovanou prepážkou. Ombre Minérale má však aj svoj štetinkový aplikátor, čo som videla asi u máloktorého sypkého očného tieňa.

1-tien loreal ruž bourjois4

Ale poďme k skúsenostiam. Neviem, či našťastie alebo na nešťastie, som si zabudla zobrať zo Žiliny podkladovú bázu na očné tiene. V podstate to bol pre mňa kameň úrazu pri líčení, pretože som použila nakoniec len korektor Match Perfection, ktorý používam bežne, keď sa líčim a nemám s tým nejaký problém. Tu však problém celkom bol. Očný tieň mi príliš nechytal na viečko. Nie žeby ho nebolo vidno, ale predstavovala som si ho trošku v takom hutnejšom zoskupení. Vyskúšala som ho aj s klasickým aplikátorom a bolo to o niečo lepšie. Samotný aplikátor v balení nie je zlý, ale pre slepého človeka ako som ja, je príliš krátky a hlavne sa neprakticky drží. Farbu však na seba chytí veľmi dobre. Čo sa týka samotnej výdrže, nie je zlá, ale očakávala som možno trošku viac od tohto tieňa, hlavne ak píšu, že je to minerálny očný tieň.

2-tien loreal ruž bourjois1

Zatiaľ nebudem písať nejaké veľké závery na Ombre Minérále, pretože mu dám šancu, ale ďalší raz určite použijem podkladovú bázu. A výsledné líčenie nevyzeralo vôbec zle. 🙂

1-tien loreal ruž bourjois

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *