Nailpolish 7Days Long

Nailpolish 7Days Long

- in Cosmetics, Nails
1570
0

So značkou Deborah Milano som sa stretla už pred niekoľkými rokmi vďaka sestre, ktorá ju objavila. Obe sme chceli pracovať s touto značkou ako poradkyne, bohužiaľ spolupráca s vedením na SR bola komplikovaná. Osobne som videla problém v tom, že je to kvalitná a dobrá dekoratívna kozmetika, len akosi je problém s organizáciou práce, či marketingom. Momentálne ani neviem, ako táto značka ani funguje u nás, našťastie som mala možnosť vyskúšať nejaké výrobky od tejto spoločnosti: make-upy, púdre, očné tiene, či laky na nechty. Tak ak by ste niekde na túto značku u nás natrafili, môžem len odporučiť. Cenovo sa pohybuje niekde asi ako Pupa, či Yves Rocher, ale naozaj stojí za to.

Dnes som sa rozhodla pre vás ukázať a trochu zrecenzovať lak na nechty, ktorý som dostala od sestry na meniny ešte minulý rok, ale mám ho rada. Má krásnu sýtu farbu, plochý štetec na nanášanie a taktiež čo to na nechtoch vydrží. A tu je odtieň 826 z radu 7Days Long:

1-deborah lak

Je to taký malinový odtieň, keď som si ho vyberala, na obrázku vyzeral taký viac tmavší, možno trochu do fialova. Po nalakovaní nechtov som sa však do tohto odtieňa zamilovala. Konzistentne je trošku redší, preto odporúčam dve vrstvy. Nanáša sa ľahko a dobre schne. Ani sa nepamätám, žeby zanechával nechty po odlakovaní ružové. Objem laku je 11ml a čo naozaj oceňujem, že mi vydrží na nechtoch viac ako dva dni. Pri iných lakoch si musím nechty odlakovať už na druhý deň, ale to preto, že ich mám od prírody slabé.

Deborah Milano je podľa mňa kvalitná značka, je predsa talianska. 🙂 Tak ak sa dostanete k nejakému produktu od tejto firme, tak určite vyskúšajte. Minimálne tento lak na nechty. 🙂

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *