Líčenie s GLAMOROUS PALLETE od L´Oréal Paris

Líčenie s GLAMOROUS PALLETE od L´Oréal Paris

- in Cosmetics, Make Up
1834
0

Ako ste mohli vidieť na mojom FB, v decembri mi dorazila paletka Glamorous Pallete od L´oréal Paris. Na testovanie som si ju vybrala z dôvodu plesovej sezóny a je viac než jasné, že my ženy sa musíme trocha viac vyfintiť ako naši chlapi.  Vybrala som si paletku, ktorá obsahuje skôr zemité tóny, ktoré hodia najmä na denné líčenie, ale nebráni ich použiť ani na decentné večerné líčenie.

Paletku Glamorous nájdete na stránkach www.parfemy-elnino.sk, ktorá je po sviatkoch beznádejne vypredaná aj vo verzií Beauty Pallete, tak dúfam, že sa znova objaví na stránkach e-shopu. Po prípade mrknite na niečo iné, veď ako vždy tam nájdete skvelú kozmetiku za ešte lepšie ceny.

Paletka obsahuje 5 pudrových očných tieňov, duo lícenku a 4 odtiene rúžov. Navyše v paletke nájdete maličký obojstranný aplikátor na tiene, mini štetec na lícenku a ďalší na aplikáciu rúžov.

Očné tiene sú metalické a ako som spomínala majú zemité odtiene. Najsvetlejší odtieň (vpravo) je taký vanilkový, v určitom svetle môže pôsobiť trošku žlto-zlatý. Hodí sa najme ako podkladový tieň, či do vnútorného kútika oka na jeho presvetlenie. Hneď vedľa neho je svetlo ružovkastý tieň, ktorý som ja osobne použila na presvetlenie viečka pod obočie (viď foto líčenia). Uprostred sa nachádza svetlejší bronzový odtieň, druhý zľava tieň je tmavší hnedo bronzový a päticu tieňov uzatvára tmavší olivový tieň.

Duo lícenka má jeden odtieň telovej farby, druhý je relatívne dosť oranžový. Paletku dopĺňa rad 4 lesklých rúžov na pery. Dva z nich sú v odtieni „nude,“ pričom jeden obsahuje trblietky (druhý sprava) a dva sú tmavšie, z ktorých jeden má hnedú farbu (vľavo), ktorá sa nosila tak v 90tych rokoch a druhý má tmavú višňovú farbu.

Obsah paletky je opísaný a teraz v skratke moja skúsenosť s jej používaním. Mini verzie štetčekov, či aplikátorov považujem za zbytočnosť, ale na druhej strane v stave núdze sa tieto miniatúrky dajú použiť. Skúšala som štetček na rúž, ale po prvom ťahu na perách som ho hneď schovala, lebo na toto ja nervy fakt nemám, 😀 aby som sa s tým prplala pol dňa. V stave núdze som bola nútená použiť aj štetec na lícenku, no ale čo Vám poviem… Líčiť sa v aute na diaľnici s týmto malým niečim nebolo to pravé orechové. 😀 Takže určite to už viac skúšať nebudem.

Samotná lícenka má dobrú pigmentáciu a vydrží celý deň. Akurát som musela prácnejšie namiešavať dva odtiene, aby som nemala líca až príliš oranžové. Čo sa týka tieňov, tým nemám čo vytknúť. Majú krásne farby, výbornú pigmentáciu a pri líčení skoro vôbec neprášili ani neopadávali. Dalo sa s nimi krásne tieňovať a vykúzlila som nimi líčenie, ktoré sa podľa mňa hodí aj na večer, či na bežné nosenie.

Na paletke ma sklamali rúže, ktoré sú skôr lesky. Ani jeden nemá žiadnu extra výdrž. Po aplikácií na pery sa raz dva zotrú. Svetlé odtiene sú na tom lepšie ako tie tmavé, majú krémovejšiu konzistenciu a sú na perách kompaktnejšie. Odtieň s trblietkami sám o sebe nevydrží, ale za to aspoň tie trblietky držia. Tmavé odtiene hnedý, tak aj višňový robia prúžky na perách. Stačí, že budete rozprávať alebo urobíte niečo s perami, hneď je vidno svetlejšie miesta. Taktiež nanášanie nebola žiadna sláva, všade samé prúžky alebo skôr fľaky od ťahov štetcom. Za mňa sú rúže veľmi slabá časť paletky oproti tieňom a lícenke, ktoré sú naozaj veľmi dobré.

NUDE

NUDE S TRBLIETKAMI

HNEDÝ

VIŠŇOVÝ

Ak mám zhodnotiť paletku ako celok, je to celkom vydarený cestovný produkt ako bolo napísané na krabičke. Hlavne preto, že tiene sa dajú využiť aj na denné aj večerné líčenie. Rúže síce majú tiež svoju tmavú a svetlú verziu, avšak ako som už spomínala, sú to skôr lesky bez výdrže. Cena paletky je okolo 11€, čo nie je až tak veľa za 5 tieňov, 1 lícenku a 4 rúže.

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *