Líčenie do divadla

Líčenie do divadla

- in Make Up
2113
0

V piatok som bola opäť po nejakej dobe v Žilinskom divadle. Konkrétne sme šli na Besi I, kde hrali dobré známi slovenskí herci ako Janko Dobrík, Matúš Kvietik, Ivana Kubáčková či Jana Oľhová. Ako niektorí poznamenali, bolo to celkom psycho na piatkový večer, avšak boli tam sem tam aj vtipné časti…

No a keďže bola takáto príležitosť, rozhodla som sa trocha vyfintiť a po dlhšej dobe oprášiť moje šminky, pretože sa cez týždeň líčim dosť jednoducho. A takto nejak to dopadlo:

ličenie do divadla

A ako moje líčenie vznikalo? Najprv som sa nakrémovala krémom od Balea na suchú pleť (je to môj prvý krém od tejto DM značky, a musím povedať, že som si ho obľúbila, má ľahkú konzistenciu a rýchlo sa vpije do pokožky). Následne potom som použila podkladovú bázu Lasting Finish od Rimmel-u. Použila som dva make-upy, Lasting Finish 25h Nude (100 Ivory) a Colour Copy (1 Fair) od Deborah Milano, pričom Colour som naniesla na líca, nos a do prostriedku čela, Lasting na dotretie do stratena. Následne som make-up zapúdrovala dobre známym matujúcim púdrom Stay Matte. Korektorom Match Perfection som zakryla nedostatky a prepudrovala som ich. Na líčka som naniesla lícenku Lasting Finish Soft Colour (190 Coral).

Na líčenie očí som ako prvé použila podkladovú bázu Exaggerate od Rimmel-u, ktorú som naniesla na celé viečko. Ako podkladový tieň som zvolila minerálny tieň Mary Kay Crystalline, do vonkajšieho kútika som naniesla tieň Pupa Luminys zo staršej kolekcie Blue Paradise (04), ktorý je sám o sebe tmavej terakotovej farby s flitrami, avšak na podkladovom tieni získa o mnoho svetlejší a decentnejší odtieň. Tento tieň som potiahla bližšie k vnútornému kútiku. Na stred pohyblivého viečka som použila opäť tieň Pupa Luminys (10) zo základnej ponuky tieňov. Tento fialkový odtieň pôsobí na viečku viac do hnedej a zemitej farby. Pomocou obojstrannej ceruzky Color Trend od Avonu (Polished Bronze) som si urobila pomocnú linku, ktorú som obtiahla linkou na oči Scandaleyes Jumbo od Rimmel-u. Na spodnú linku som jemne naniesla bronzovú ceruzku Multiplay (27) od Pupy. Na riasy som použila obľúbenú riasenku Scandaleyes a obočie som upravila setom na obočie Brow This Way (03 Dark Brown).

1-ličenie do divadla1

Celé líčenie som doplnila výrazným rúžom na pery Provocalips 16h (310 Little Minx) a na nechty som použila podobný odtieň laku 7 Days Long od Deborah Milano.

Na väčšinu výrobkov použitých v líčení nájdete recenzie na mojom blogu. Prípadne, ak by Vás zaujímalo niečo konkrétne, napíšte. 🙂

Comments

Komentáre

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *