Letný outfit na večer

Letný outfit na večer

- in Fashion
3030
2

Tento týždeň nastala situácia, kedy som zrazu zistila, že potrebujem niečo na seba. Malo to byť niečo pohodlné a na bežné nosenie a zároveň kúsok, ktorý by ma aspoň trošku dobre odreprezentoval. A čo bolo najdôležitejšie, musel sa hodiť k môjmu saku od Denim Hunter. Vyskúšala som niekoľko topov a nakoniec to vyhral ten, ktorému som dávala najmenšie šance aj kvôli veľkosti. Nakoniec top z Orsay s lemom, kt. zaváňa etno štýlom bol tým víťazným.

etno prvky

Ako bonus som si o deň neskôr kúpila náhrdelník, kt. som nazvala mojím „tretím okom“ len za 2€ v Camaieu. Novinkou v Camaieu obchode je,  že si môžete založiť zákaznícku kartu a môžete sa tešiť zo zopár výhod oproti tým, ktorí túto kartičku nevlastnia.

K outfitu som zvolila svoje sačko v lososovej farbe a džínsy v jednom odtieni, ktoré som si na členkoch vyhrnula, aby vynikli moje slip-on od Baťu. Tie sú momentálne mojou top-kou a nosím ich stále. Ak by som mala postavu na hot pants, tak by som ich určite vyskúšala k tomuto outfitu. 🙂

prívesok

A ešte malý záber na prívesok a môj piatkový make-up. Líčila som sa klasickými výrobkami od Rimmelu (make-up Lasting Finish 25h, Stay Matte púder, Scandaleyes riasenka, lícenka Lasting Finish Mono – na niektoré výrobky nájdete recenzie v časti Test of Cosmetic, alebo skúste značku Rimmel) a tiene od Mary Kay a Pupy.

Comments

Komentáre

2 Comments

  1. konečne nejaká Turanka má blog 🙂 a ten náhrdelník je pekný 🙂

    1. LastDiva

      dakujem

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *