LASTING FINISH BY KATE NUDE

LASTING FINISH BY KATE NUDE

- in Cosmetics
1832
0

Dnes ešte jedna taká rýchla recenzia. Určite ste niektoré dávno zaregistrovali, že som kedysi robila Rimmel agentku a testovala som nové produkty od spoločnosti Rimmel London. Minulý týždeň som si kúpila českú Elle, pretože obsahovala rúž Lastin Finish by Kate Nude, ktorý som ako Rimmel agentka nemala možnosť otestovať, zatiaľ čo som testovala (a mám aj nejakú zbierku) iných rúžov od tejto značky.

Lasting Finish by Kate sa vyznačujú výraznými farbami a relatívne dobrou trvácnosťou, resp. výdržou na perách. Nude verzia týchto rúžov je však úplné iná. Konzistencia je oveľa viac krémová, naozaj veľmi balzamová, čo sa podpísalo hlavne na jej výdrži. Tá je menšia ako pri ostatných verziách rúžu. Na perách je rúž veľmi príjemný, čo sa týka pocitu a podľa mňa sa veľmi hodí aj v tomto mrazivom počasí na hydratáciu pier.

Odtieň 42 (celkovo sú v ponuke 4 odtiene), ktorého som majiteľkou je viac než úžasný. Nikdy som nemala odvahu si kúpiť rúž v odtieni nude, nakoľko som veľmi bledá a bála som sa, žeby som vyzerala ako smrtka. Avšak keď som rúž videla ako darček k časopisu, neváhala som ani chvíľu a už bol môj. Našťastie odtieň mi sedí, z čoho som naozaj rada. Plusom toho celého je, že samotný obsah rúžu mal pre mňa v konečnom dôsledku väčšiu hodnotu ako obsahu časopisu. 😀

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *