Last Summer Weekend

Last Summer Weekend

- in Land, My Photos
1619
0

Posledné dni sme si mohli užívať nielen posledné prázdninové dni, či predĺžený víkend, ale i posledné teplé letné dni. Asi ako väčšina ľudí som aj ja využila tieto chvíle na výlety. Minulý rok som bola presne o tomto čase v Prahe, tento rok sme sa rozhodli jeden deň stráviť v Tatrách, druhý v Terchovej na bicykloch, tretí sme zvolili taký oddychový pri bazéne a prvý septembrový deň patril cyklo výletu okolo Súľovských skál a cez Manínsku tiesňavu.

Do Tatier sme išli s jasným cieľom, že ideme zo Štrbského plesa na Popradské pleso. Plán sa trocha zvrtol a išli sme kam nám nohy zaviedli a objavili sme síce menšie pleso, ale o to krajšie. Síce sme si museli trocha poloziť po skalách, ale stálo to naozaj za to, veď sa sami pozrite. 🙂 K vodopádu Skok, to nebola náročná túra, poň chodilo mnoho ľudí. Ak už človek ide k Plesu nad Skokom, mal by mať poriadnu obuv (nie ako my, čo sme mali tenisky), pretože hore sa lezie po skalách, ktoré sú miestami mokré, a taktiež sú tam reťaze. Tam začínajú tie pravé hory, ktoré stoja za to.

Pleso nad Skokom

A ešte Vám prinášam niekoľko fotografií z Manínskej tiesňavy. Fotiek je zopár, keďže slniečko bolo už od rána silné a fotky nevyšli podľa mojich predstáv, tak aspoň tie, ktoré vyzerajú aspoň trocha pekne. 🙂

maninska tiesnava 2015

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *