Katy Perry Spring Reign

Katy Perry Spring Reign

- in Cosmetics
1766
0

Pred pár dňami som sa na FB zapojila do súťaže s parfumériou Elnino a vyhrala som parfém od Katy Perry Spring Reign, čo môžeme voľne preložiť ako „vláda,“ či „panovanie jari.“ Jedná sa o limitovanú edíciu, ktorá však zostáva vzhľadom verná radu Killer Queen´s.

1-katy perry, rimmel salon pro

Prvý pohľad na obal jemnej ružovej farby a kvietky okolo názvu parfému pôsobí jemne a sladko. Ako napovedá názov, vzhľad je taký jarný. Čo sa však ukrýva vo vnútri parfému? Jedná sa parfumovanú vodu, ktorej základ tvorí benzoín, kašmír, céder. V srdci parfému môžeme zacítiť vôňu gardénie, artemisie a ruže, zatiaľ čo hlave „vládne“ fialka, frézia a čierne ríbezle.

2-katy perry, rimmel salon pro1

Nie som žiadny odborník na vône, avšak na začiatku je táto vôňa cítiť celkom sviežo po cédri, postupne sa uvoľňuje vôňa kvetov v srdci a pôsobí trošku sladko, nakoniec ich však prebije fialka a jemná vôňa po čiernej ríbezli. Neviem si pomôcť, ale niektorá zo zložiek mi pripomína staré parfémy, ktoré používali naše babičky. V tejto vôni mi to však neprekáža. Parfém nie je silný, resp. ťažký, osobne som skôr čakala niečo možno trocha jemnejšie a ľahšie pod názvom Spring Reign. Vôňa sa mi však páči čím ďalej tým viac, môžno aj preto, že je tam moja obľúbená vôňa fialky, ktorú mám v parfémoch veľmi rada. Dokonca si moje čuchové bunky na ňu zvykajú veľmi rýchlo, lebo ju na sebe ani nevnímam. 🙂

3-katy perry, rimmel salon pro2

A ak by ste chceli vedieť, čo za lak mám na nechtoch, tak je to Salon PRO Lycra od Rimmel London v odtieni 306 Velvet Rose. Viac o tomto laku nájdete buď pod značkou Rimmel London alebo v záložke Test of Cosmetics.

 rimmel salon pro3

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *