Hyalurónové sérum od Nobilis Tilia

Hyalurónové sérum od Nobilis Tilia

- in Cosmetics
2134
0

Ešte v decembri som vyhrala na kolese šťastia e-shopu krasazprirody.sk hyalurónové sérum. Nikdy som neskúšala na pleť žiadne séra či olejíčky, maximálne nejaký tea tree olej na vyrážky, tak som sa potešila, že môžem vyskúšať niečo nové. Na moje prekvapenie mi dorazilo väčšie balenie z ponuky e-shopu, 50ml verzia. V ponuke majú taktiež menšie 20ml balenie.

Na testovanie som dlho nečakala, a keďže som nemala make-up, okamžite som si ho v masírovala do pleti. Sérum je číre a gélové, po nanesení sa do pár sekúnd vstrebe do pleti. Na sérum už môžete aplikovať svoj obľúbený krém, či iný olejíček. Na celú tvár vám stačí množstvo, ktoré naberiete pomocou „kvapátka.“

1-max factor serum hyural2

Sérum som začala používať dvakrát denne, vždy ráno a večer. Naň som si vždy dala nejaký krém, buď hydratačný alebo na suchú pleť a čakala som, či uvidím nejaké zmeny. Dnes je to asi 18 dní, čo sérum používam a celkom badám určité zmeny, ktoré som na začiatku nevidela.

Od séra neočakávajte elimináciu alebo zmiznutie vyrážok, resp. to že, zabráni tvorbe šupiniek po vyrážkach. Skôr zlepší regeneráciu pleti po vyrážkach. Sérum pleť vyhladí, pleť vyzerá živšie i make-up pôsobí na pleti prirodzenejšie. Toto sérum ma naozaj veľmi potešilo a po jednej stránke aj prekvapilo, na koľko sa mi vo vlasoch tvoria začervenané fľaky, ktoré mi tvoria suché miesta na čele pri vlasoch. Niekedy sa mi tieto fľaky dostanú trochu na čelo, na šťastie vďaka tomuto séru sa začervenanie zmenší tak do 24 hodín.

Z tohto séra mám teda veľkú radosť, používam ho denne, pokiaľ nezabudnem. 🙂 Inak je súčasťou môjho denného ranného a večerného rituálu v starostlivosti o pleť. Takže ho vrelo odporúčam. 🙂

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *