HD LIQUID COVERAGE foundation

HD LIQUID COVERAGE foundation

- in Cosmetics
1805
0

Dlho som si nekúpila žiaden make-up, pretože som to akosi nepotrebovala. Vždy sa niečo našlo zo zásob, resp. sestra ma vždy nejakým zázrakom dozásobila na nejaký ten sviatok, takže som nemala problém s chýbajúcim make-upom. No ale čo čert nechcel, aj ten posledný, čo som dostala, už začína vypovedať službu, tak som sa dokopala do drogérky a šmejdila som, že ktorý je lacný a dobrý. Nakoniec som bez skúšania zobrala najsvetlejší odtieň HD Liquid Coverage od Catrice. Nebol zrovna z tých lacných, skôr cenová stredná relácia pre nás bežných ľudí. Od Catrice mám akurát jeden lak na nechty a asi pred dvomi mesiacmi som si kúpila matujúci púder, ktorý je za ten malý peniaz veľmi dobrý, resp. mi vyhovuje. Celkovo som si skôr držala odstup od tejto značky, lebo som nevedela, čo mám od nej očakávať, no ale siahla som po relatívne novom produkte. Veď za 7,50€ to musí byť ako tak slušný make-up.

Najsvetlejší odtieň 010 Light Beige nie je práve môj odtieň pleti, ale vo výslednom efekte to vôbec nevadí. Čo sa týka obalu, je ihneď očividné, že sa nejedná o klasickú nádobku, či tubu s make-upom. HD Liquid Coverage je v sklenenej nádobke s „kvapátkom“ aký môžete nájsť buď na rôznych kvapkách do nosa či očí alebo aj niektoré pleťové séra využívajú tento princíp dávkovania. Make-up je celkom tekutý, pripomína mi konzistenciou a správaním make-up od Maybelline Affinitone. Tie, ktoré máte skúsenosti s konkurenčnou značkou a páči sa Vám, tak určite odporúčam vyskúšať. Ja si ho dávkujem rovno na štetec, a potom ho zapracujem do pleti. Make-up sa veľmi dobre nanáša, vytvorí krásny matujúci efekt a nepotrebujete vôbec púder. Na pleti nepôsobí ako maska, výborné sa dá vrstviť a netvorí žiadne žmolky ako to vedia niektoré matujúce make-upy. Má výborné krytie a krásne zjednotí pleť. Odporučila by som ho skôr pre normálnu až zmiešanú pleť, pri suchej by mohol zvýrazňovať suché miesta.

Pred

Po

Menšia rada pri používaní: vraj je ho dobré pred použitím potrepať, aby sa konzistentne zjednotil, keďže má redšiu konzistenciu a jednotlivé zložky by sa mohli od seba oddeľovať.

Make-up som si od prvého nanesenia na pleť obľúbila, tak uvidíme, či aj po dlhšom používaní budem taká spokojná. Ale zatiaľ si myslím, že v rámci jeho efektu, konzistencie, parfumácie a všetkého ostatného, je to výborný make-up.

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *