EPPI – šperky na každú príležitosť

EPPI – šperky na každú príležitosť

- in Others
3133
1

Poznáte to, keď si niečo objednáte na internete a ste plní očakávania, čo Vám dorazí? Ja som tak očakávala doručenie balíčka o veľkosti možno 10x10x10cm. Došiel kuriér a do rúk mi podal krabicu niekoľko násobne väčšiu a precízne zabalenú. Pod igelitovým obalom bola obalená v bublinkovej fólií, ako kebyže je z krehkého skla. Pri tom to bol na prvý pohľad obyčajný balíček.

Prvé prekvapenie bola samotná krabička, ktorá mala na sebe logo firmy Eppi. Po otvorení na mňa vykukla bledunko zelená obálka, opäť s logom a na zadnej strane s vyrazeným znakom. Obálka obsahovala sprievodný list, návod na použitie (čo so šperkom robiť a čo s ním nerobiť), certifikát a dve handričky na starostlivosť o pozlátený náhrdelník, ktorý sa nachádzal v útrobách balíčka, zahalený modrým papierom.

1-eppi1

Vravím si wauw, to som naozaj nečakala. Okrem opäť precízne zabaleného prívesku v ozdobnom papieri, previazaného mašličkou so znakom, sa v balíku nachádzali prezenty – cukríky s logom a voňavá ružová víla zabalená v priesvitnej fólií.

1-eppi2Po pravde bola som ohromená, pretože sa mi nikdy nestalo, že by mi nejaký predajca poskytol takýto zážitok pri rozbaľovaní balíčka, kedy si poviete: „Toto je pridaná hodnota!“ Nikdy som to neriešila, hlavne nech balíček príde v poriadku a môžem si ho s dobrým pocitom užívať a používať. Ale teraz, normálne som balíček po rozbalení odložila a počkala som na večer doma, kedy si prívesok s retiazkou s pohodou otvorím a užijem si rozviazanie mašličky. A viete čo? Normálne som prívesok zabalila znova a  zviazala mašličkou. Neviem prečo, asi len z dobrého pocitu, že to všetko vyzerá v tej „obyčajnej“ krabici pekne, a že niekomu naozaj záleží, čo a ako predáva. Sama som predajca a viem, že veľakrát nepredáva produkt alebo cena (konkurencia je v každom bežnom biznise), ale predáva pocit, že to, čo dostanete stojí za to!

Ešte, čo to k môjmu prívesku… Je strieborný a pozlátený… 😀 Osobne nemám veľa šperkov a od kedy poriadne nevidím a nosím výraznejšie okuliare, tak z môjho bežného nosenia vypadli aj náušnice. Väčšinou sa ovešiam šperkami a vecami tomu podobnými, len keď je na to nejaká príležitosť ako oslava, návšteva divadla, prípadne párty. Aj keď nie som straka, tento prívesok ozvláštni aj jednoduchý outfit. Jedinú malú výhradu by som mala a to je dĺžka retiazky, ktorú by som prijala o pár centimetrov dlhšiu, lebo som mala pocit, že mi je to trošku tesná. Inak naozaj nemám, čo by som vytkla. Balenie je úplne super, či už v rámci doručenia alebo samotného zabalenia šperku.1-eppi

Na záver musím dodať, že je to skvelý nápad na darček ako potešiť svoju polovičku. Chlap to má takmer bez starostí, vyberie len nejaký šperk, zaplatí a nechá doručiť. 🙂

Comments

Komentáre

About the author

1 Comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *