Curl Preserve System by CHI

Curl Preserve System by CHI

- in Cosmetics
2134
0

V rámci mojej prvej spolupráce som mala možnosť vybrať si v e-shope spoločnosti Elnino.sk nejaký prípravok na vlasy. Vybrala som si šampón od spoločnosti CHI (Cationic Hydration Interlink), pretože som už nejaký čas pokukovala po tejto značke. Dôvodom výberu bola moja návšteva kaderníctva, v ktorom používajú vlasové výrobky od tejto firmy a bola som veľmi spokojná po ich použití.

Ale poďme k veci… 🙂 CHI je americká spoločnosť a čo mnohé z vás poteší je fakt, že spoločnosť netestuje svoje produkty na zvieratách, teda sa tým aspoň chváli na zadnej strane šampóna. Na testovanie som si vybrala šampón určený na kučeravé vlasy, presnejšie Curl Preserve Systém o objeme 355ml (tu musím poznamenať, že keď som šmejdila po internete, tak Elnino má skvelé ceny týchto výrobkov oproti svojej konkurencií, rozdiel v cene pri tomto šampóne je 5-10€, čo je naozaj rozdiel). Osobne nemám už kučeravé vlasy, ale mala som zopár rokov. Teraz sa viac menej len vlnia, hlavne na zadnej časti hlavy a hlavne mi vlasy prídu, že nemajú tvar. A po vyfénovaní ani nevravím, to ich mám ako po výbuchu, takže preto som sa rozhodla pre túto variantu.

1-chi curl

Produkt neobsahuje parabény ani sulfáty, má takú klasickú kadernícku parfumáciu s citrónovým nádychom. Takýto typ vôní u šampónov mám veľmi rada, „smrdí“ to kvalitou a čistými vlasmi. 🙂 Konzistencia šampónu je hustá a gélová. Po nanesení vytvorí hustú penu, akoby krémovú (či gélovú), nemusí sa vôbec použiť veľké množstvo, pretože naozaj dobre pení. Keď som ho vyskúšala prvý raz, vyfénovala som si vlasy. Badala som rozdiel v tom, že síce som stále mala na hlave výbuch, ale už bol o niečo miernejší a nemala som vlasy ako drôtiky. Vlasy boli pevné a hydratované. Po fénovaní sa mi ťažšie robili vlnky so žehličkou.

2-chi curl1

Druhýkrát som si umyla vlasy pred spaním a nechala cez noc prirodzene uschnúť. A bol to teda rozdiel, hlavne čo sa týkalo ranného robenia vlniek. Teraz to bolo o mnoho lepšie, vlasy sa mi lepšie natáčali, boli nielen pevné a hydratované, ale i pružné. Takže, ak nemusíte, príliš sa nefénujte, aj tak to vlasom neprospieva. 😀

Ako bonus tohto šampónu, resp. aj toho, čo som mala možnosť vyskúšať v kaderníctve je, že ma nesvrbí pokožka na hlave, keď sa počas noci, horúcich dní alebo cvičenia spotím. To je pre mňa najviac. Vlasy sú po ňom vzhľadom zdravé a lesklé, takže tento výrobok vrelo odporúčam, resp. treba vyskúšať aj iné. 🙂

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *