Copy Colour Nude Perfection

Copy Colour Nude Perfection

- in Cosmetics
1912
0

Dnešná recenzia bude opäť výrobku od spoločnosti Deborah Milano. Presnejšie o make-upe Copy Colour Nude Perfection, ktorý je určený pre všetky typy pleti. Tento produkt som mala možnosť vyskúšať už dávnejšie a doma mi jeden nový odpočíval v pokoji už dlhšiu dobu, tak som sa ho rozhodla vytiahnuť na svetlo sveta.

1-Deborah, pupa1

Make-up má hutnejšiu konzistenciu, vďaka ktorej dobre kryje rôzne nedokonalosti pleti. Problémom môže byť, že sa horšie rozotiera, ak je pleť suchšia, čo bol aj môj prípad. Na aplikáciu som použila môj prvý a vlastne jediný štetec na make-up. Taktiež od Deborah Milano, s ktorým som spokojná, pretože dobre rozotiera aj tekutejší make-up. Výhodou štetca je fakt, že si tak neušpiníte ruky make-upom. 🙂 Samozrejme na určite časti a rozotrenia make-upu do stratena sú lepšie prsty.

1-Deborah, pupa

Ako vidno z fotografií, make-up pleť krásne zjednotil a zakryl červené miesta a menšie vyrážky. Keďže je po lete, tak som myslela, že make-up bude pre mňa svetlý, ale čo čert nechcel, najsvetlejší odtieň mi bol trošku tmavý, čo nie je na fotkách až tak vidno. Našťastie sa make-up prispôsobí farbe pleti a nepôsobí umelo ako maska.

Pri testovaní tohto produktu som sa rozhodla vyskúšať prvýkrát štetec na pery od Avonu. Doteraz som nemala nejak chuť líčiť si pery pomocou tejto pomôcky, čo som akosi hneď oľutovala, lebo je to fakt skvelá vec.

1-Deborah, pupa2

Rúž, ktorý je na fotkách je Moisture Renew od Rimmelu v odtieni Amethyst Shimmar. Na záver môžete vidieť celé líčenie… 🙂

1-Deborah, pupa3

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *