Cosmetics

COLOUR ADAPT by Max Factor

Sviatky sú za nami, dokonca som si ešte minulý rok našla prácu, ktorá ma bude dúfam baviť. To však značí menej voľného času na blogovanie. Ale dúfam a dávam si predsavzatie v tomto roku – nezanedbávať blog a nájsť si naň čas aspoň počas víkendu, keďže cez týždeň je toho akosi dosť. Angličtina, posilka a samozrejme práca, v ktorej som každý deň prakticky do večera a pomedzi to sa treba venovať aj svojej polovičke a treba sem tam niečo porobiť aj doma. 🙂1-max factor serum hyural3

Ale poďme k veci. Na začiatku januára som sa dostala k make-upu Colour Adapt od Max Factor, ktorý mi na testovanie opäť zaslal e-shop Elnino.sk. Ten som poctivo začala ihneď testovať, aj keď som ho mala možnosť vyskúšať v minulosti a v inom odtieni.

1-max factor serum hyural4

Make-up má ľahkú a krémovú konzistenciu (taktiež vôňou pripomína krém) a je vhodný na suchú pleť, čo sa hodí hlavne v tomto chladnom počasí. Výborne sa rozotiera a nezanecháva fľaky. Lepšie je ho aplikovať na pleť, keď sa krém dobre vstrebe, inak som mala pocit, že neurobil taký efekt, aký mal. Vo všeobecnosti príliš nekryje, pleť zjednotí a pritom pôsobí veľmi prirodzene. S týmto make-upom nehrozí žiadny efekt masky, či umeliny.

1-max factor serum hyural1
Vľavo s make-upom Max Factor, vpravo s púdrom Lasting Finish a lícenkou od Rimmelu

Na testovanie som dostala odtieň 40 Creamy Ivory, čo je svetlý odtieň s nádychom do ružova, trošku som sa obávala, aby nebol veľmi svetlý, ale sadol mi ako riť na šerbeľ. Ako som spomínala, vyskúšala som kedysi aj iný odtieň, ktorý bol tmavší a odtieňovo neutrálny (nemal nádych ani do ružova ani do žlta) a musím povedať, že sa naozaj prispôsobil tónu pleti, o čom vlastne hovorí aj jeho samotný názov. 1-max factor serum hyural

V konečnom hodnotení môžem povedať, že tento make-up je výborný, hlavne ak máte rady make-up, ktorý vytvorí svieži a prirodzený look a pri tom nezaťažuje pleť, tak je Colour adapt správna voľba.

Comments

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *