COLOUR ADAPT by Max Factor

COLOUR ADAPT by Max Factor

- in Cosmetics
2340
0

Sviatky sú za nami, dokonca som si ešte minulý rok našla prácu, ktorá ma bude dúfam baviť. To však značí menej voľného času na blogovanie. Ale dúfam a dávam si predsavzatie v tomto roku – nezanedbávať blog a nájsť si naň čas aspoň počas víkendu, keďže cez týždeň je toho akosi dosť. Angličtina, posilka a samozrejme práca, v ktorej som každý deň prakticky do večera a pomedzi to sa treba venovať aj svojej polovičke a treba sem tam niečo porobiť aj doma. 🙂1-max factor serum hyural3

Ale poďme k veci. Na začiatku januára som sa dostala k make-upu Colour Adapt od Max Factor, ktorý mi na testovanie opäť zaslal e-shop Elnino.sk. Ten som poctivo začala ihneď testovať, aj keď som ho mala možnosť vyskúšať v minulosti a v inom odtieni.

1-max factor serum hyural4

Make-up má ľahkú a krémovú konzistenciu (taktiež vôňou pripomína krém) a je vhodný na suchú pleť, čo sa hodí hlavne v tomto chladnom počasí. Výborne sa rozotiera a nezanecháva fľaky. Lepšie je ho aplikovať na pleť, keď sa krém dobre vstrebe, inak som mala pocit, že neurobil taký efekt, aký mal. Vo všeobecnosti príliš nekryje, pleť zjednotí a pritom pôsobí veľmi prirodzene. S týmto make-upom nehrozí žiadny efekt masky, či umeliny.

1-max factor serum hyural1
Vľavo s make-upom Max Factor, vpravo s púdrom Lasting Finish a lícenkou od Rimmelu

Na testovanie som dostala odtieň 40 Creamy Ivory, čo je svetlý odtieň s nádychom do ružova, trošku som sa obávala, aby nebol veľmi svetlý, ale sadol mi ako riť na šerbeľ. Ako som spomínala, vyskúšala som kedysi aj iný odtieň, ktorý bol tmavší a odtieňovo neutrálny (nemal nádych ani do ružova ani do žlta) a musím povedať, že sa naozaj prispôsobil tónu pleti, o čom vlastne hovorí aj jeho samotný názov. 1-max factor serum hyural

V konečnom hodnotení môžem povedať, že tento make-up je výborný, hlavne ak máte rady make-up, ktorý vytvorí svieži a prirodzený look a pri tom nezaťažuje pleť, tak je Colour adapt správna voľba.

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *