CATWALK by TIGI

CATWALK by TIGI

- in Cosmetics
2614
0

Konečne som sa prinútila sadnúť si k notebooku a napísať pár milých slov o ďalších testovaných produktoch. A že mi to trvalo dosť dlho, kým som sa k tomu dostala. Pred dvomi týždňami som bola naštartovaná, že sa pustím do písania, a potom som zistila, že nemám fotky v PC a fotoaparát, v ktorom boli fotky bol odo mňa vzdialený niekoľko kilometrov.

Dnes mám pre Vás pripravené dva stylingové prípravky na vlasy od firmy Tigi. Neviem, či ste niekedy o tejto značke počuli, ale pre mňa to bolo prvé „stretnutie“ s touto značkou. Takže ako vždy som bola zvedavá, čím si obohatím svoju kozmetickú zbierku. Aj keď pri tej mojej vlasovej kozmetike sa o zbierke veľmi hovoriť nedá, keďže mám len klasiku, nejaký ten šampón a prípadne kondicionér. 🙂

Mini info o TIGI: Značka bola vytvorená v spolupráci so špičkovými kaderníkmi, pričom každý výrobok od Tigi vznikol pre konkrétne potreby pri módnych prehliadkach, či pri profesionálnom fotení. Momentálne môžete nájsť tri rady výrobkov – Catwalk, Bed Head a S Factor.

Na testovanie som si vybrala lak na vlasy Session series a žiarivý sprej Camera ready z radu Catwalk, ktorý je určený pre módne móla, a teda má zaručiť perfektný výsledný efekt Vášho účesu. A všetky výrobky samozrejme nájdete na stránkach Elnino!

SESSION SERIES – WORK IT HAIRSPRAY – SPRAY FLEXIBLE

Lak na vlasy je na prvý pohľad klasickým lakom na vlasy v čiernom obale s príznačným logom radu. Na úvod Vás určite poteší veľmi príjemná vôňa, v ktorej by ste mali cítiť pižmo a santalové drevo. Na toto nie som veľký odborník, takže neviem povedať, či je to naozaj tak vonia, ale vonia pekne. Lak na vlasy je určený pre zafixovanie vlasov bez ich zaťaženia, čo môžem len potvrdiť, vlasy sa mi nezlepili ani neskrepovateli po jeho použití. Raz som ho použila na akciu, na ktorú som si spravila vlnky, tie však nevydržali a po pár hodinách spadli. To však u mňa nie je nič nezvyčajné, stáva sa mi to aj pri konkurenčných lakoch a podobných prípravkoch. Na denné použitie do práce, či školy si myslím je to OK výrobok, ak potrebujete zafixovať trochu vlasy.

CAMERA READY – SHINE SPRAY FOR GLOSSY FINISH

Druhý produkt je trochu z iného súdka. Sprej má za úlohu vlasy uhladiť a dodať im lesk. Sprej sa používa buď na vysušené vlasy alebo počas fénovania so studeným vzduchom. Ja som ho vždy použila, kedy sa mi zachcelo. 🙂 Niekedy pred fénovaním, inokedy po. Doteraz som si myslela, že sprej smrdí, čo mi nekorešpondovalo s odporúčaním na túto značku, že všetky výrobky majú krásnu parfumáciu. A až teraz, keď píšem príspevok som zistila, že naozaj vonia, len sa z neho musí vypariť asi alkoholová zložka, aby ste zacítili príjemnú vôňu olejového zloženia. Prípravok Camera Ready je teda niečo ako olejíček v spreji. Nemusíte sa však báť, že by Vám vlasy zostali po použití mastné. Vlasy uhladí a dodá im lesk. Samozrejme netreba to extra preháňať, inak tie vlasy naozaj zamastí. Tento produkt som si celkom obľúbila, hlavne ak mám občas po umytí suchšie vlasy, tak im dodá nie len lesk ale i hebkosť. Takže určite ho treba vyskúšať. 🙂

 

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *