BOURJOIS PARIS BROW DESIGN

BOURJOIS PARIS BROW DESIGN

- in Cosmetics
1202
0

Prvá pozitívna vec je, že notebook mám úspešne opravený a konečne Vám môžem priniesť recenziu a druhá pozitívna vec je, že táto recenzia bude krátka a bezbolestná.

Už dlhšiu dobu mám možnosť testovať gélovú riasenku na obočie BROW DESIGN (kliknite pravým tlačidlom na odkaz – otvoriť odkaz na novej karte). A teraz ma napadá, či je to vôbec riasenka, keď sa na riasy ani nepoužíva, žeby „obočienka“ :D, ktorá je konkrétne od Bourjois Paris. Riasenka nie je ničím výnimočná, má elegantný strieborný obal a vo vnútri nájdete klasickú kefku ako na mihalnice.

„Obočienku,“ ktorú som si vybrala je transparentná, takže sa hodí rovnako pre blondínky, či hnedovlásky. Skôr by som povedala hlavne pre tie, ktoré majú pekné obočie a potrebujú trochu skrotiť smer rastu obočia. Ak niektorá má redšie obočie, prípadne bez nejakého extra tvaru, asi to pre ne nebude to pravé orechové. Keďže ja mám „obočko“ husté tak akurát, ani ten tvar nie je najhorší, dokonca ho nemám ani najsvetlejšie, tak mi tento produkt plne vyhovuje a našiel si u mňa každodenné uplatnenie.

Gél nie je ako ten na vlasy, obočie nezlepí, resp. nezafixuje, čiže sa môže stať, že pri silnejšom dotyku stratíte upravený vzhľad. Po zaschnutí však tvar drží dobre, len sa netreba priveľmi dotýkať obočia. Malé mínusko je, že gél sa zachytáva na koniec aplikátora, nie na špičke, preto je jeho nanesenie po celej dĺžke obočia troška prácnejšie, ale nie je to nič katastrofálne.

Tento produkt je skôr určený na bežné denné líčenie alebo na dokončenie úpravy obočia v prípade, že ste už použili tieň na zvýraznenie farby. Riasenka na obočie sa stala mojim každodenným pomocníkom ako klasická riasenka či make-up, bez ktorých do práce nejdem. 🙂

 

Comments

Komentáre

About the author

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *