BB krém 6in1

BB krém 6in1

- in Cosmetics
2034
2
Určite ste v poslednej dobe zaregistrovali neuveriteľný boom s tzv. BB krémami. Najskôr s tým prišiel ak sa nemýlim Garnier a postupne sa začali pridávať ostatné kozmetické spoločnosti (Rimmel, Nivea – i keď tá pod ten názov pravdepodobne dala jej klasický tónovací krém a zmenili mu obal; mám pocit, že aj Gosh má a mnoho iných…) a pozadu nezostala ani francúzska spoločnosť Yves Rocher.
Tá prišla na slovenský trh s týmto prípravkom v septembri a môžete si ho zaobstarať v dvoch odtieňoch Light a Medium.
Zloženie: biely čaj a zjednocujúce pigmenty
6v1:
– hydratuje pleť počas 24 hodín
– zjednocuje pleť
– kryje nedostatky a známky únavy pleti
– vyhladzuje nerovnosti pleti
– presvetľuje pleť
– chráni pred agresívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia
(*text výrobcu)
Ako poradkyňa YR som dostala za objednávku vzorku toho tmavšieho – Medium. Tento odtieň je pre tmavšiu pleť, ale má ružový nádych, tak určite nie je pre snedé typy. Mňa ako bleduľu s pehami a odtieňom pleti do ružova tento fakt potešil, i keď mi nesadol presne, kedže bol tmavší.
Konzistencia BB krému bola akurát, parfumácia ako vždy príjemná, čo sa týka výrobkov YR. Takže spokojnosť na začiatok bola.
BB krém od Yves Rocher bol prvý BB krém, ktorý som mala možnosť vyskúšať a bola som milo prekvapená. Na tvári mi po jemnom prepudrovaní vydržal celý deň, čo som bola veľmi prekvapená. Taktiež som sa po celom dni ani neleskla a dokonca ma kamarátka večer pochválila, ako vyzerá moja pleť sviežo a pekne
Moja pleť bola po celý deň zjednotená a svieža. Akurát o krycích schopnostiach môžem polemizovať, na koľko to nie je plnefunkčný make-up, ktorý by dokázal zakryť vyrážky, či kruhy pod očami. Ale ako som už spomínala pri BB kréme od Rimmel-u, nie je to práve vlastnosť, ktorá by mala byť prednosťou tohoto výrobku. 
Cena výrobku je 13,20€, avšak ak máte svoju Yves Rocher poradkyňu, dá sa zohnať do 11€, čo nie je až taká strašná cena a za konečný výsledok určité stojí. 

Comments

Komentáre

About the author

2 Comments

  1. súhlasím, je skvelý! 🙂

    1. ako vidím, teba uchvátil uplne 😀

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *