50’s GIRLS

50’s GIRLS

- in Cosmetics, Nails
1909
2
V lete Essence ponúkalo na výber z niekoľkých letných kolekcií, avšak nie všetky sa dostali na Slovensko. Na koľko študujem v ČR, tak som sa dostala k inej kolekcii ako bola v ponuke u nás (Holografic). Keď som našla 50’s GIRLS v predajniach Rossmannu, tak som sa naozaj tešila, pretože práve táto kolekcia ma ohúrila najviac.
Nakoniec som si z ponuky vybrala sivý lak a pieskovo-modré tiene.
Na tiene som sa tešila asi najviac, ale pri prvom vyskúšaní som bola viac než sklamaná. Krásna sýta farba modrej bola síce taká ako v puzdierku, avšak problém týchto tieňov bol úplne niekde inde. Po nanesení tieňov na viečka bola farba pekná, ale ako náhle som do nich trocha ďobla, prípadne som sa ich snažila rozmazať, farba z viečka takmer zmizla akoby som si oko odlíčila a nepomohlo ani nasledovné ďalšie nanášanie.
V decembri som si zaobstarala fixatér na očné tiene od Essence. Síce ten je viac zatracovaný ako chválený, ale dopomohol udržať farbu tieňov na viečkach, čo sa mi vydýchlo, pretože som tieto tiene použila na plesové líčenie a vydržali.
Čo sa týkalo laku na nechty, tak s tým som veľmi spokojná. Pri dvoch vrstvách sa nešúpe, je pekný a výrazný a na nechtoch pôsobí zaujímavo.
Na koľko som vždy chcela matný sivý lak od Avonu, ale nekvalita týchto lakov ma odradila od jeho kúpy, tak som si zadovážila konečne aj matujúci lak od Essence. Výsledok po použití sivého laku z letnej kolekcie a matujúceho Essence laku je takmer totožný ako u Avonu, ale určite výdržou kvalitnejší.

Comments

Komentáre

About the author

2 Comments

  1. a ja som doteraz lutovala, ze som tuto koleksiu premeskala a ona u nas ani nebola 😀 Tak ic, no 🙂 ale velmi sa mi paci, co pozeram rozne blogy 🙂 Inak essence je jedna z mojich naj drogerkovych znaciek 🙂 …. A ten matujuci lak mam aj ja, takze ten pravdepodobne z tej kolekcie nie je, ze? 😀

  2. Aj ja som veľmi ľutovala toho že som si nemohla zadovážiť túto kolekciu lakov od essence 🙁 ale namiesto toho som si kúpila ten od Avonu a bola som viac než milo prekvapená keď som ho naniesla a zistila že po dvoch vrstvách vyzerá famózne. Radšej by som ale naozaj uvítala ten od essence :DD ale nevadí, len si asi pôjdem kúpiť ten matujúci lak na nechty. Ďakujem za recenziu, veľmi mi pomohla

    natasa.findrova@gmail.com

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *